Shqiptare
★ Faqja kryesore ★ Kategoritë ★ Lojëra të reja ★ Top lojërat ★ Të preferuarat tuaja ★ Historia ★ Tabela drejtuese ★ IOS / Android

عربي

Azərbaycan

Беларускі

Български

বাংলা

Čeština

Dansk

Deutsch

Ελληνικά

English

Español

Eesti Keel

فارسی

Suomalainen

Français

ગુજરાતી

नहीं

Hrvatski

Magyar

Հայերեն

Bahasa Indonesia

Italiano

日本語

ქართული

Қазақ

ខ្មែរ

ಕನ್ನಡ

한국인

ແຮງ​ງານ

Монгол

Nederlands

Polski

Português

Română

Русский

Shqiptare

ไทย

Türk

Українська

O'zbek

Tiếng Việt

简体中文

Lojërat E Lojërave Minecraft

Lojërat E Lojërave Minecraft

Lojërat Poppy Playtime Games

Lojërat Poppy Playtime Games

Lojërat E Lojërave Mes Nesh

Lojërat E Lojërave Mes Nesh

Lojëra Të Lojërave Të Subway Surfers

Lojëra Të Lojërave Të Subway Surfers

Lojërat Spiderman Games

Lojërat Spiderman Games

Lojërat Talking Tom Games

Lojërat Talking Tom Games

Lojërat Sonic Games

Lojërat Sonic Games

Lojëra Të Frozen Games

Lojëra Të Frozen Games

Lojërat Ben 10 Games

Lojërat Ben 10 Games

Lojëra Me Lojëra Ladybug

Lojëra Me Lojëra Ladybug

Lojërat Mario Games

Lojërat Mario Games

Lojërat Spongebob Games

Lojërat Spongebob Games

Lojërat Batman Games

Lojërat Batman Games

Lojëra Me Pokemon

Lojëra Me Pokemon

Lojra Dora Games

Lojra Dora Games

Lojëra Arcade Games

Lojëra Me Lojëra Puzzle

Lojëra Të Aksionit

Lojëra Racing Games

Lojëra Me Lojëra Aventure

Lojëra Me Lojëra Vrapimi

Lojëra Me Lojëra Të Rastësishme

Lojëra Me Qitje

Lojëra Me Lojëra Truri

Lojëra Me Lojëra Doktoresh

Lojërat Zombie Games

Lojëra Me Lojëra Aftësish

Lojëra Sportive

Lojëra Me Lojëra Me Shumë Lojtarë

Lojëra Me 2 Lojtarë

Lojëra Me Lojëra Luftarake

Lojëra Me Platforma

Lojëra Me Lojëra 3D

Lojëra Me Makina

Lojëra Me Lojëra Me Makinë

Lojëra Unity 3D Games

Lojëra Me Lojëra Flokësh

Lojra Dress Up Lojra

Lojëra Strategjike

Lojërat E Lojërave Të Mbrojtjes Së Kullës

Lojra Online Pa pagesë

Publikimi i ri i lojës

Lojëra të reja
88
Roblox Evade

Roblox Evade

17
Trollface Quest 5

Trollface Quest 5

67
Yoshi

Yoshi

74
Vrasës Mashtrues

Vrasës Mashtrues

78
Mes Nesh Na Gjeni

Mes Nesh Na Gjeni

79
Gta 5

Gta 5

80
Surfistët E Metrosë Në Nju Jork

Surfistët E Metrosë Në Nju Jork

85
Vrapues Varri

Vrapues Varri

81
Gta San Andreas

Gta San Andreas

78
Pubg Online

Pubg Online

82
Minecraft Letre

Minecraft Letre

85
Mes Nesh

Mes Nesh

80
Lojë Fidget Spinner

Lojë Fidget Spinner

78
Nxitimi I Makinave

Nxitimi I Makinave

Reklamim

79
Zombi Budallenj

Zombi Budallenj

81
Misioni I Shpëtimit Spider-Man

Misioni I Shpëtimit Spider-Man

80
Talking Tom Cat 2

Talking Tom Cat 2

76
Minecraft World Adventure

Minecraft World Adventure

78
Talking Tom Gold Run Online

Talking Tom Gold Run Online

80
Vrapues I Autobusit Dhe Metrosë

Vrapues I Autobusit Dhe Metrosë

80
Gara Përpjetë 2

Gara Përpjetë 2

87
Edicioni Online Midis Nesh

Edicioni Online Midis Nesh

81
Shpella E Minave 2

Shpella E Minave 2

73
Bts Peppa Pig Ngjyrosje

Bts Peppa Pig Ngjyrosje

79
Talking Tom Funny Time

Talking Tom Funny Time

81
Super Mario Run

Super Mario Run

84
Topat E Dashurisë

Topat E Dashurisë

82
Drift I Makinave Sportive

Drift I Makinave Sportive

75
Minecraft Classic

Minecraft Classic

81
Slither.io

Slither.io

79
Fluksi Falas Në Internet

Fluksi Falas Në Internet

72
Minecraft World

Minecraft World

82
Amazing Strange Rope Police - Vice Spider Vegas

Amazing Strange Rope Police - Vice Spider Vegas

79
Squid Game Drita Jeshile Drita E Kuqe Këshilla

Squid Game Drita Jeshile Drita E Kuqe Këshilla

81
Simulimi I Autobusit Të Rëndë Të Autobusit

Simulimi I Autobusit Të Rëndë Të Autobusit

82
Fruta Crush

Fruta Crush

77
Lojë Squid Online Multiplayer

Lojë Squid Online Multiplayer

81
Pllaka Hop: Edm Rush!

Pllaka Hop: Edm Rush!

83
Ice Queen Dentist Real

Ice Queen Dentist Real

81
Subway Surfers Online

Subway Surfers Online

79
Yjet E Fshehura Ladybug

Yjet E Fshehura Ladybug

81
Duke Folur Tom Jigsaw Puzzle

Duke Folur Tom Jigsaw Puzzle

85
Simulatori I Maceve

Simulatori I Maceve

88
Stickman Archer 2

Stickman Archer 2

84
Sonic Run Adventure

Sonic Run Adventure

76
Lojë Kallamar Glass Bridge

Lojë Kallamar Glass Bridge

84
Stickman Archery

Stickman Archery

LOADING

Ngarko më shumë

Reklamim

Rreth Nesh

Po sikur të luani qindra lojëra të mahnitshme falas në internet? Ato janë të lehta dhe të përshtatshme për vajzat dhe djemtë e të gjitha moshave. Lojërat falas online për vajza dhe djem që kemi në NAJOX ndahen në kategori. Aktualisht, ka mbi njëqind prej tyre dhe do të ndryshojë pozitivisht me kalimin e kohës, duke shtuar më shumë kategori për të rritur argëtimin e lojtarëve.

Të gjitha lojërat këtu janë pa pagesë, kështu që nuk ka nevojë të paguani për lojëra. Ndryshe nga lojërat që shkarkohen për celularët Android ose iOS, këtu, të gjitha lojërat janë të vendosura në një server dhe nuk ka nevojë të shkarkoni asgjë - kjo do t'ju lejojë të kurseni hapësirë të lirë në celularin tuaj. Gjithashtu, nëse pajisja juaj është një tablet, laptop ose kompjuter personal tavoline, atëherë mund të përjetoni gjithashtu zhurmën e lojërave – pasi të gjitha lojërat janë njëlloj të zbatueshme në të gjitha pajisjet.

Qindra personazhe të dashur gjenden në faqen tonë të internetit, e cila është e mbushur me lojëra online për vajza falas. Për të përmendur disa, ka Ben 10, Subway Surfers, princeshat Disney, Talking Tom, SpongeBob, Pokemons, Ladybug, Sonic, Minecraft personazhe, Dora, Batman, Spiderman, Mario, Angry Birds dhe krijesa qesharake nga loja 'Among Us' , e cila u bë e njohur vetëm kohët e fundit.

Mund të shijoni pafund mundësitë e lojërave të ofruara nga kjo faqe interneti e mbushur me lojëra që përshkruajnë situata të ndryshme të jetës. Për shembull, është e mundur të zgjidhni veshje ose një stil të ri për heronjtë tuaj të dashur, të bëni vizita te mjekët, të zbuloni gjëegjëzat, të ngjyrosni dhe ngjyrosni, të merrni pjesë në gara, të luani simulatorë kafshësh, të kaloni nëpër aventura, të vraponi dhe të argëtoheni, të shihni si heronj puth duke qenë i dashuruar dhe bëj shumë më tepër gjëra. Kështu që filloni të luani dhe të argëtoheni tani!

Statistikat

7075 Lojëra

6183 Përdoruesit

7580 Komentet

113 Çmimet e dhëna

Lidhjet

Lojërat më të vlerësuara

Lojëra të reja

Kategoritë

Kontaktoni

© 2023 | NAJOX.com - Lojra Online Pa pagesë

Kushtet e Përdorimit | Politika e privatësisë | Politika e kukive | Kontaktoni